سئو سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و افزایش بازدید سایت از گوگل

این صفحه در حال بروزرسانی است..

سئو چیست، آیا به درد من می‌خورد؟

بیشتر ورودی بیشتر وب‌سایت‌ها از گوگل است؛ حتی آن‌هایی را که نام‌شان را می‌دانیم و خدمات‌شان را می‌شناسیم، اغلب در گوگل جستجو می‌کنیم. بنابراین اگر شما یک وب‌سایت دارید، مهم‌ترین کاری که باید به فکرش باشید، این است که آن را به گوگل معرفی کنید! گوگل با روش‌هایی پیچیده اما قابل فهم و پیاده‌سازی، ارزش محتوا و کیفیت سایت شما را تشخیص می‌دهد و آن را در نتایج جستجوها رتبه‌بندی می‌کند. ما در ادنگاه، وب‌سایت شما را در بالاترین رتبه‌ها می‌نشانیم تا بیشتری ورودی را از گوگل دریافت کنید.

چرا سئو برای سایت شما مهم است؟

  • برای وب‌سایت شما ترافیک ارگانیک و بدون هزینه می‌آورد؛ یعنی کاربرانی که پس از جستجوی نیازشان در گوگل سر از وب‌سایت شما درمی‌آورند.
  • ترافیک کاملا هدفمند و ارزشمندی به وب‌سایت شما روانه می‌کند؛ یعنی کاربرانی که دقیقا به دنبال محصول یا خدمات شما می‌گردند و آماده‌ی خرید هستند.
  • برند شما را قدرتمندتر می‌کنند، چون در پاسخ به سوال هر کسی که به دنبال کالاها یا خدماتی از جنس کسب و کار شماست، نام شما می‌درخشد.
  • اثر مستقیم و ملموسی روی افزایش فروش شما، چه به صورت آنلاین و چه به صورت فیزیکی دارد، و اعتماد مشتریان را به کسب و کار شما بالا می‌برد.

خدمات سئو ادنگاه متناسب با کسب‌وکار شما طراحی شده

برای اطلاع از پکیج‌ها و تعرفه هزینه سئو تماس بگیرید: ۲۸۴۲۳۹

خدمات سئوی ادنگاه: سود امروز، سرمایه‌گذاری فردا
خدمات سئو در ادنگاه از نوع کلاه خاکستری است، نه کلاه سیاه. خیلی ساده بگوییم: ما ادعا نمی‌کنیم می‌توانید یک‌شبه ره صدساله بروید! به جای این ادعای دروغین و فریبکارانه، ما پایداری محبوبیت سایت شما و واقعی و مفید بودن مشتریانش را تضمین می‌کنیم؛ چرا که تمرکز اصلی ما برای بالا بردن کیفیت سئوی سایت شما بر روی تولید محتوای هدفمند است. همچنین ما همواره الگوریتم‌های گوگل، سایت رقبای شما و کلمات کلیدی مربوط به کسب‌وکارتان را زیر نظر می‌گیریم.

بیشتر بخوانید: سئو چیست و چگونه کار می‌کند؟