تبلیغات اینستاگرام

مدیریت تبلیغات اینستاگرام

برای ورود به بازار گسترده و شلوغ تبلیغات اینستاگرام باید کاملا حرفه‌ای عمل کنید. ما نمایش تبلیغات شما را در بهترین و پرمخاطب‌ترین پیج‌های (صفحات) اینستاگرام برنامه‌ریزی می‌کنیم؛ مناسب‌ترین افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسر) برای کسب و کار شما را می‌یابیم و تا رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب شما، فرایند تبلیغات در اینستاگرام را مدیریت می‌کنیم.

  خدمات

  اگر کسب‌وکار شما با مصرف‌کننده‌ی نهایی سر و کار دارد، جای شما در اینستاگرام حتما خالی است. برای مفید و موثر دیده‌شدن در اینستاگرام، ادنگاه خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهد:

  تبلیغات در پست‌

  با طراحی پیام، تولید محتوا و انتشار آن به شکل پست‌های اینستاگرام تصویری یا ویدیویی در صفحات پرمخاطب، پیام برند شما را در جای درست، زمان درست و به مخاطب درست می‌رسانیم.

  تبلیغات در استوری

  با طراحی و انتشار استوری تصویری یا ویدیویی در صفحات پرمخاطب، حضور در ذهن مخاطب و آگاهی از برند شما را افزایش می‌دهیم و مخاطبان به سمت شما هدایت می‌کنیم.

  اینفلوئنسر مارکتینگ

  استفاده‌ی هوشمندانه و هدفمند از افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسر) پرطرفدار (فالوئر) در اینستاگرام، منجر به دیده شدن شما توسط مخاطب واقعی کسب‌وکارتان خواهد شد.

  تولید محتوای اینستاگرام

  اینکه شما یک صفحه در اینستاگرام داشته باشید خوب است؛ اما وقتی عالی است که بتوانید با محتوای غنی و مخاطب‌پسند، آن را به صورت مستمر و هدفمند به‌روز کنید.

  شبنم شاهرخی
  صدف بیوتی
  مهیار حسن
  حسن ریوندی
  ارشا اقدسی
  جواد خواجوی
  محسن ایزی
  ملینا تاج
  الیکا صالحی

  طراحی محتوای گرافیکی خلاقانه

  نوشتن کپشن مناسب و هشتگ گذاری

  برگزاری مسابقه اینستاگرامی

  عکاسی صنعتی و حرفه‌ای

  ساخت تیزر و موشن گرافیک

  پاسخگویی کامنت و دایرکت

  مدیریت پیج اینستاگرام

  عدد دیده شدن تبلیغ شما در اینستاگرام به تنهایی نشان‌دهنده‌ی موفقیت شما نیست. شما باید در جای درست و از سوی مخاطب واقعی خودتان دیده شوید. مثلا، اگر محصولی دارید که مشتری آن بزرگسالان هستند، تبلیغ در صفحات محبوب نوجوانان اثری ندارد، هرچند عدد نمایش شما را بالا ببرد. تبلیغ هدفمند و متناسب با کسب‌وکار شما و مخاطبان واقعی، چیزی است که ادنگاه در تبلیغات اینستاگرام خود تضمین می‌کند.

  اطلاعات بیشتر
  چرا ادنگاه ؟

  ادنگاه با بیش از ۵۰۰ صفحه پرمخاطب در اینستاگرام همکاری تجاری دارد

  سولات متداول

  مشاوره رایگان

   سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
   مکالمه را شروع کنید
   سلام! برای چت در WhatsApp کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید