تیم شبکه تبلیغات ادنگاه

داستان ما

تبلیغات مهم ترین بخش برند سازی و جذب مشتری جدید است، و البته تبلیغات اینترنتی در دنیای امروز متدی با صرفه و موثر در جهت پیشبرد سیاسیت های برندسازی و جذب مخاطبان و مشتریان تازه به شمار می رود.
ادنگاه با توجه به نیاز روز افزون شرکت ها به تبلیغات آنلاین و البته جای خالی خدمات با کیفیت تبلیغات اینترنتی در ایران، و با تکیه بر متخصصان این حوزه در سال 1394 راه اندازی شد. توجه به خدمات با کیفیت، فراگیر، قابل اعتماد و مشتری محور مهم ترین ویژگی ادنگاه است که وجه تمایز این شرکت با سایر رقبا در بازار داخلی به شمار می رود.
ادنگاه به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت رهداد نگاه خلاق، خدمات متنوعی از تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را ارائه می کند که شامل طراحی و مشاوره خدمات تبلیغات آنلاین، اجرای تبلیغات بنری، محتوایی، ویدیویی و موبایل اپ، طراحی و توسعه صفحات فرود و وب سایت SEO friendly، و آنلاین مارکتینگ به کمک انتشار ایمیل است. آگهی دهندگان می توانند با استفاده از سرویس های ادنگاه، محصولات و خدمات خود را بصورت دقیق به مشتریان مورد نظر خود معرفی کنند و یا برند خود را به جامعه کاربری هدف بشناسانند.حقایقی در مورد ادنگاه


2000
کمپین موفق

850
سایت و ناشر همکار

40
میلیون نمایش تبلیغات در روز
فرصت شغلی

ادنگاه در راستای گسترش فعالیت های خود استخدام می کند

نمایش جزییات


سوالات متداول

آماده ایم تا به پرسش های شما پاسخ دهیم.

نمایش جزییات