با ادنگاه آشنا شوید

یک تیم استارتاپی خلاق و حرفه‌ای
آماده برای چالش‌های جدید

درباره ما

با بیش از چهار سال فعالیت تخصصی در حوزه‌ی تبلیغات اینترنتی شامل وب، اپلیکیشن‌های موبایل، شبکه‌های اجتماعی و دیگر پلتفرم‌های دیجیتال، ادنگاه اکنون یک تیم در حال رشد است که دانش و تجربه‌ی بسیاری را در همکاری با بهترین کسب و کارهای آنلاین ایرانی به دست آورده و به یک همراه معتمد، متخصص و پیشرو برای بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. ادنگاه که در ابتدا به عنوان یک پلتفرم تبلیغات کلیکی کار خود را آغاز کرد، اکنون یک آژانس ۳۶۰ درجه‌ی دیجیتال ‌مارکتینگ است که کلیه‌ی خدمات ضروری برای کسب و کارهای آنلاین را در سبد خدمات خود ارائه می‌دهد.

ادنگاه در آیینه‌ی آینده‌ای نه چندان دور، خود را بهترین همراه کسب و کارهای آنلاین ایران در تدوین استراتژی بازاریابی، هدفمند کردن تولید، برنامه‌ریزی رسانه و انتشار تبلیغات در تمامی عرصه‌های دیجیتال می‌بیند. مسیر حرکت و توسعه‌ی ادنگاه به سمتی است که به عنوان یک آژانس ۳۶۰درجه‌ی دیجیتال ‌مارکتینگ، تمامی نیازهای یک کسب و کار آنلاین را از صفر تا صد به بهترین نحو برآورده کند.

ماموریت اصلی ادنگاه کمک به کسب و کارهای سنتی است که قصد ورود به بازار آنلاین را دارند؛ همچنین استارت ‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا که به دنبال جذب سرمایه و گسترش بازار خود هستند و به تبلیغات موثر جهت رشد محسوس نیاز دارند. در کنار این ماموریت، ادنگاه بازوی هوشمند و منعطفی در اختیار کسب و کارهای بزرگ آنلاین است که می‌خواهند در هر پیکسلی از بازار هدف خود حضور داشته باشند و رقبای خود را در همه‌ی عرصه‌ها به چالش بکشند.

به‌صرفه بودن ادعای اصلی ادنگاه است. برنامه‌ریزی دقیق اهداف عملیاتی و ارزیابی لحظه به لحظه از نتایج، تجربه‌ای است که این تعهد ادنگاه را به مشتریان خود تضمین می‌کند. فرایند پیشرفت پروژه‌ی مشتریان در ادنگاه بسیار چابک و سریع است. ادنگاه یک سازمان سنگین با تشریفات اداری دست‌وپاگیر نیست، بلکه یک تیم حرفه‌ای و جمع‌وجور است که به سرعت در کنار مشتری قرار می‌گیرد، نیازهایش را درک می‌کند، راه‌حل‌های دقیق ارائه می‌دهد و به اجرا درمی‌آورد. شفافیت و اعتماد پیمان خدشه‌ناپذیری است که از لحظه‌ی نخست میان ادنگاه و مشتریانش شکل می‌گیرد. آنچه در ادنگاه اتفاق می‌افتد، بی‌پرده و مستقیم از سوی مشتری قابل رصد و ارزیابی است.

مورد اعتماد

این اعداد نشان دهنده تجربه ادنگاه و اعتماد مشتریان به این آژانس می باشد
۲۰۰۰+ کمپین موفق
200+ مشتری وفادار
۴+ سال تجربه
20M+ نمایش تبلیغ در ماه

مورد اعتماد صدها برند و کسب و کار

یک شغل و جای درست اکنون بررسی کنید و انتخاب کنید
موقعیت‌های شغلی

رویدادها

رویدادهایی که تیم ادنگاه در آن حضور دارند و میتوانیم شما را ملاقات کنیم
مشاهده همه

ادنگاه در رسانه ها

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید