قطعا قبل از شروع همکاری با ادنگاه سوالاتی در ذهن شما وجود دارد

سوالات متداول

ادنگاه یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که میتواند در زمینه بازاریابی دیجیتال، جذب مخاطب و افزایش فروش از طریق کانال های دیجیتال به کسب و کار شما کمک کند و راهکار های خلاقانه و مناسبی به شما ارائه دهد.

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید قطعا دیجیتال مارکتینگ می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند. ادنگاه با داشتن تیمی متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ میتواند این بخش از کسب و کار شما را به بهترین شکل مدیریت کند و شما به جای درگیری با صدها رسانه و ابزار فقط نتایج را برسی میکنید.

ادنگاه به عنوان یک آژانس تبلیغاتی دیجیتال دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی، انجمن صنفی رایانه ای استان تهران و نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد و در کنار این موارد سابقه بیش از ۴ سال فعالیت و افتخار همکاری با برترین شرکت ها و برندها را درکارنامه خود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه درباره ما را مشاهده نمایید.

شما می توانید اطلاعات کسب و کار و هدف خود را از طریق فرم درخواست مشاوره و یا ایمیل info@adnegah.net با موضوع درخواست مشاوره برای ما ارسال کرده تا کارشناسان ما پس از برسی با شما تماس گرفته و بهترین راهکار را برای رسیدن به بهترین نتایج به شما پیشنهاد دهند.

برخی از خدمات ادنگاه مثل نصب اپلیکیشن، عضویت کاربر، جذب ایمیل یا شماره تلفن به صورت تضمینی انجام می شود و مبلغ در ازای دریافت نتیجه پرداخت می شود اما برخی دیگر با تضمین کیفیت و حداکثر بازخورد ارائه می شود تا بهترین نتایج ممکن حاصل شود. در این خصوص می توانید با کارشناسان فروش ادنگاه مشورت نمایید. درخواست مشاوره

اگر شما صاحب رسانه ای پرمخاطب هستید میتوانید از طریق نمایش تبلیغات بازدید های خود را به پول تبدیل کنید. این تبلیغات با توجه به نوع رسانه شما متفاوت و درآمد آن نیز متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه نمایش دهندگان مطاجعه کنید.

درآمدهای رسانه شما از نمایش تبلیغات روزانه محاسبه شده و به اعتبار حساب کاربری شما در پنل ادنگاه اضافه می شود و به صورت هفتگی از طریق شماره شبا به حساب بانکی شما واریز می شود.

شما به عنوان یک صاحب رسانه به جای درگیری با چندین تبلیغ کننده فقط با یک شرکت در ارتباط کاری خواهید بود. ویژگی ادنگاه نسب به سایر رقبا شفافیت مالی، پرداخت های به موقع، تبلیغات معتبر، امنیت اطلاعات و سرعت نمایش تبلیغات با در نظر گرفتن حقوق بازدیدکنندگان و حفظ زیبایی بصری رسانه شما می باشد.

تمام تلاش ادنگاه بر این است که تبلیغات به صورت هدفمند و مرتبط با موضوع و محتوای رسانه نمایش داده وشد تا بازدهی بهتری هم برای تبلیغ کننده و هم صاحب رسانه داشته باشد. در صورتی که هر کدام از تبلیغات با محتوای سایت شما در تناقض باشد می توانید از طریق ارتباط با بخش نمایش دهندگان نسبت به حذف آن اقدام نمایید.

برای وب سایت حداقل تعداد ۵۰ هزار بازدید در روز با توجه به رتبه الکسا، برای صفحه اینستاگرام حداقل ۱۰۰ هزار دنبال کننده، برای کانال تلگرام حداقل ۱۰۰ هزار عضو و برای سایر رسانه های با توجه به شرایط با نظر کارشناسان بخش نمایش دهندگان ادنگاه همکاری صورت می گیرد.

آیا سوال جدیدی دارید ؟

کمپین های ما کمتر از 24 ساعت پاسخ شما را می دهند

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید