شبکه تبلیغات ادنگاه یک سرویس دهنده تبلیغات اینترنتی و زیر مجموعه شرکت رهداد نگاه خلاق است. ادنگاه تلاش می کند تا به کمک تبلیغات آنلاین بر پایه سرویس های بنری، سرویس های محتوایی همسان، سرویس های موبایل اپ و سرویس های ویدیویی، به کسب و کارها در جهت رشد، و به ناشران در جهت درآمد زایی کمک کند.

برای کسب درآمد از طریق وب سایت لازم است تا پس از ورود به سایت ادنگاه، در بخش درآمد زایی، آدرس سایت خود را ثبت نموده و منتظر باشند تا واحد ناشران با شما تماس بگیرند. در این مرحله واحد ناشران سایت متقاضی را مورد بازبینی قرار داده و در صورت تایید روند درآمد زایی آغاز خواهد شد.

سیستم پرداخت هزینه در تبلیغات کلیکی به دو صورت اجاره جایگاه و پرداخت به ازای کلیک های صحیح محاسبه می شود که هر دو موضوع با کیفیت سایت، جایگاه قرار گیری بنر و یا ویجت محتوای، سایز آگهی، و رتبه وب سایت ارتباط مستقیمی دارد و بصورت وافقی تعیین می شود.

در حال حاضر 50 هزار تومان است و وبمسترها می توانند بعد از رسیدن به این مبلغ درخواست واریز وجه خود را از طریق تیکت، و تا پیش از بامداد چهارشنبه هر هفته به اطلاع تیم مالی برسانند. تیم مالی مبالغ کسب شده را هر چهارشنبه به حساب وب سایت ها واریز می کند. طبیعتاً درخواست های روز چهارشنبه، به هفتۀ آینده موکول می شوند.

مهمترین ویژگی ادنگاه نسبت به سایر شبکه های تبلیغاتی، در کیفیت کدهایی است که ناشران بر روی سایت خود قرار می دهند. کد ادنگاه باعث کند شدن وب سایت ناشران نمی شود و حاوی پاپ آپ مخفی نیست. موضوع دیگر پرداخت های به موقع است. ادنگاه چهارشنبه هر هفته و طبق توافق مقرر نسبت به تسویه حساب ناشران اقدام می کند.

برای جلوگیری از برخی سواستفاده های احتمالی در سیستم تبلیغات کلیکی محدودیت هایی در نظر گرفته شده است. این محدودیت ها شامل کلیک های تکراری، استفاده از بات برای انجام کلیک، استفاده از IP های مشکوک و استفاده از فارم است. کلیک های موارد ذکر شده توسط سیستم ادنگاه شمارش نمی شوند.

براساس توافق انجام شده مابین آگهی دهندگان و شبکه تبلیغات ادنگاه، تمامی تبلیغاتی که برپایۀ مندرجات بند 3 قوانین و مقررات پذیرفته می شوند، به عنوان تبلیغات آنلاین در سایت ناشران قرار خواهند گرفت.

گاهی ممکن است که محتوای تبلیغات، با محتوای سایت ناشران در تناقض باشد. در صورت مشاهدۀ چنین مواردی می توانید مراتب را به تیم ناشران اطلاع دهید تا کارشناسان ادنگاه مسئله را به سرعت مورد بررسی قرار دهند.

تمامی بنرهای ادنگاه بر اساس استاندارد IAB طراحی می شوند تا ناشران از بابت سایز بنرها نگرانی نداشته باشند.

ناشران نهایتا می توانند 8 بنر کلیکی و 2 ویجت باکس را در سایت خود قرار دهند.

کافی است از طریق پنل کاربری درخواست واریز وجه را بصورت تیکت به واحد مالی ارسال کنید. پیش از ارسال درخواست، از صحت اطلاعات مالی و بانکی خود اطمینان حاصل کنید.

بهتر است درخواست خود را تا پیش از بامداد چهارشنبه از طریق تیکت به واحد مالی اطلاع دهید. طبیعتاً درخواست های روز چهارشنبه به هفتۀ بعد موکول می شوند.

بله. ادنگاه محدودیتی برای ثبت سایت قائل نیست و اگر تمایل دارید تا از طریق سایت های خود کسب درآمد کنید، بهتر است بخش قوانین و مقررات مربوط به ناشران را به دقت مطالعه نمایید.

ادنگاه در تایید سایت‌ها برای ثبت در سامانه تبلیغاتی خود قوانین و مقررات خاصی دارد که بخشی از آن‌ها کلی و بخشی از آن‌ها متناسب با هر سایت تغییر می‌کند. در صورتی که وبسایت شما توسط تیم ناشران رد شده می‌توانید دلایل آن را از طریق تیکت یا تماس با پشتیبانی جویا شده و نسبت به رفع آن موانع اقدام کنید.

خیر چنین الزامی وجود ندارد، حتی اگر چند هفته و چند ماه از آخرین درخواست واریز وجه شما گذشته باشد، بازهم درآمد شما در ادنگاه محفوظ است و شما می توانید مبالغ کسب شده را در پنل کاربری مشاهده کنید و برای دریافت آنها تیکت بزنید.