قوانین شبکه تبلیغات ادنگاه

 

هدف از راه اندازی شبکه تبلیغات ادنگاه، ایجاد بستری مناسب و کارآمد برای سرویس دهی به تبلیغ کنندگان و ناشران تبلیغات می باشد، از این رو ثبت نام در پنل ادنگاه و استفاده از خدمات این بستر به معنای پذیرش شرایط و قوانین مندرج در این توافق‌نامه از سوی تمامی کاربران تلقی می‌شود.

تعاریف

ادنگاه: نام تجاری یک شبکه نمایش و توزیع آگهی خصوصی در فضای اینترنت می‌باشد که به صورت آنلاین خدمات رسانی می‌کند.

کاربر: هر شخصی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی که در پنل ادنگاه ثبت نام کرده و دارای حساب کاربری باشد.

تبلیغ کننده: کاربری که در پنل ادنگاه کمپین تبلیغاتی ساخته است.

ناشر تبلیغ (نمایش دهندگان): کاربری که پس از افزودن وب‌ سایت خود در پنل ادنگاه، کد نمایش تبلیغات را در سایت خود قرار داده و از نمایش تبلیغات کسب درآمد می‌نماید.

حساب کاربری: مجموعه اطلاعات اداری، مالی، شخصی و فنی کاربران سایت نامیده می شود که در پنل ادنگاه ذخیره شده است.

شرایط عمومی

 1. محتویات این سرویس بر اساس “آنچه هست” و “آنچه موجود است” ارائه می شود. شبکه تبلیغات ادنگاه عدم بروز اشکال و قطعی سرور و عدم نمایش صفحات اینترنتی این سرویس را ضمانت نمی کند.
 2. ادنگاه و تمامی کاربران آن ملزم به تبعیت از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشند.
 3. اطلاعات حساب کاربری کاربران محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 4. قوانین در نظر گرفته شده با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد و سیاست های کلی ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در این صفحه قابل رویت می‌باشد، ادنگاه می تواند قوانین سایت را شامل شرایط مالی، شرایط پرداخت، شرایط استفاده و شرایط کاربری را در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند.
 5. کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح ها و همچنین حقوق استفاده از سرویس ادنگاه متعلق به این شرکت رهداد نگاه خلاق می‌باشد و هرگونه استفاده از آن منع قانونی دارد.
 6. اعتبار هدیه اضافه شده به حساب کاربری و یا کوپن‌های تخفیف ارائه شده به هیچ عنوان قابل دریافت به صورت نقدی نمی‌باشد و فقط می‌بایست برای تبلیغات در پنل ادنگاه استفاده شود.
 7. کاربر موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور خود می باشد. همچنین کاربر متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.

قوانین مربوط به نمایش دهندگان تبلیغات:

موارد ذیل برای ناشران تبلیغات در شبکه تبلیغات ادنگاه لازم الاجرا می باشد و تمامی کاربرانی که از طریق این سرویس اقدام به کسب درآمد می کنند ملزم به رعایت این قوانین هستند. در صورت عدم رعایت هر یک از این موارد بدون اطلاع قبلی حساب کاربری ناشر مسدود و از تسویه حساب با آن کاربر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است که اعتبار سنجی وب سایت ها به صورت دوره‌ای و در بازه‌های زمانی مختلف انجام می‌گیرد و وب سایت‌هایی که شرایط آن‌ها هر کدام از شرایط زیر را نقض کند موقتا غیر فعال و در صورت عدم تغییر شرایط برای همیشه مسدود خواهد شد.

 1. وب سایت نمایش دهنده می‌بایست از نظر گرافیک و ظاهر از دید کارشناسان تبلیغات ادنگاه شرایط مطلوبی داشته باشد و تبلیغات را در جای مناسبی از سایت نمایش دهند.
 2. وب سایت نمایش دهنده می‌بایست دارای محتوای کافی و مناسب برای مخاطبین باشد و در صورتی که محتوای وب سایت از نظر کارشناس تبلیغات ادنگاه مناسب نباشد وب سایت تایید نخواهد شد.
 3. تعداد کل تبلیغات نمایش داده شده در یک وب سایت می‌بایست در حد معمول و استاندارد باشد و در صورتی که تعداد تبلیغات وب سایت بیش از حد باشد وب سایت تایید نخواهد شد و یا غیر فعال می گردد.
 4. اگر وب سایت نمایش دهنده به هر دلیلی در دسترس نباشد، طبیعتا تایید نخواهد شد و یا غیر فعال می‌گردد.
 5. وب سایت‌های تجاری، چت روم ها، سایت‌های کسب درآمد، باکس‌ها، سایت‌های افزایش رنک، سایت‌های ارائه دهنده سرویس popup و موارد مشابه در ادنگاه تایید نخواهند شد.
 6. استفاده بیش از حد از پاپ آپ، استفاده از لایت باکس بدون امکان بسته شدن و یا هر روش دیگر که منجر به ایجاد مزاحمت برای کاربران سایت می شود تخلف محسوب می شود.
 7. هرگونه تشویق و ترغیب کاربران به کلیک بر روی تبلیغات ممنوع بوده و تخلف محسوب می شود.
 8. هرگونه دخل و تصرف در اندازه و شکل کدهای نمایش تبلیغات، نمایش تبلیغات در فریم‌های مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا ممنوع می باشد و تخلف محسوب می شود.
 9. استفاده از هر روش یا ترفندی برای افزایش تعداد نمایش و یا کلیک‌های تبلیغات ممنوع می باشد و تخلف محسوب می شود.
 10. افزایش غیر واقعی بازدید وب سایت و نمایش تبلیغات با استفاده از روش های پاپ آپ، آیفریم و غیره تخلف محسوب می شود.
 11. ناشران می توانند حداکثر از ۸ کد بنر در هر صفحه از سایت خود استفاده کنند که این می تواند حداکثر شامل ۶ کد بنر نمایشی و یا ۶ کد بنر کلیکی باشد.
 12. ناشران می بایست هر جایگاه تبلیغاتی سایت خود را با توجه به سایز و محل قرارگیری در پنل ثبت کنند و کد دریافتی را در محل تعیین شده قرار دهند. قیمت گذاری جایگاه ها بر اساس سایز و محل قرارگیری بنر انجام خواهد شد و جابجا کردن محل قرارگیری بنر در سایت تخلف محسوب خواهد شد.
 13. مبلغ درخواستی برای واریز به حساب بانکی نمایش دهنده حاصل درآمد وی از نمایش تبلیغات می‌باشد و کاربر نمیتواند با واریز مبلغ و افزایش اعتبار خود اقدام به درخواست واریز وجه نماید و مبلغ واریز شده صرفا می بایست جهت انجام تبلیغات استفاده شود.
 14. درآمد ناشران با توجه به شرایط مالی اعلام شده در بخش ناشران بصورت روزانه محاسبه و در حساب کاربری ناشران منظور می گردد و با توجه به میزان و شرایط تسویه حساب که در سایت اعلام شده به کاربران پرداخت می شود. ادنگاه در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات حساب کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد، می تواند حساب کاربری او را مسدود و مانع تسویه حساب با وی شود. ادنگاه همچنین می تواند برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه‌های زمانی مختلف نیز از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.
 15. ناشران موظف هستند مطالب سایت خود را بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر کنند و درج محتوای غیر متعارف نظیر هرگونه آموزش هک و کرک، توهین به شخصیت ها، سازمان ها و نهاد های رسمی دولتی و غیر دولتی و غیره موجب مسدود شدن سایت و غیر فعال شدن حساب کاربری مورد نظر خواهد شد.
 16. ناشران تبلیغات می‌بایست طبق دستورالعمل نحوه قرار دادن تبلیغات اقدام به قرار دادن تبلیغات در سایت خود کنند و عدم رعایت این موارد تخلف محسوب می‌شود.

قوانین مربوط به تبلیغ دهندگان:

 1. پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و ادنگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها، مطالب و تصاویر مورد استفاده در تبلیغات نمایش داده شده ندارد و این مورد مستقیما برعهده تبلیغ کننده خواهد بود.
 2. ادنگاه برای رد و قبول تبلیغات مختار است و می تواند براساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست پذیرش تبلیغات تصمیم گیری نماید.
 3. قرار دادن شماره تلفن، شماره فکس، شماره خط ارسال پیامک، آدرس پستی و آدرس ایمیل در محتوای تبلیغات ممنوع می باشد و در صورت مشاهده تبلیغ مورد نظر رد خواهد شد.
 4. با ارسال اطلاعات و محتوای تبلیغات بر روی سرورهای ما به عنوان مثال از طریق ایمیل و یا داخل پنل، شما تایید می کنید که این اطلاعات محتوی هیچ گونه اطلاعات غیر قانونی یا نامناسب نمی باشد، شما صاحب این اطلاعات و دارای حق استفاده از این اطلاعات می باشید، شما اقدامات مقتضی را برای بازبینی و از بین بردن هر گونه بد افزار و یا ویژگی‌های مخرب قبل از ارسال هر گونه اطلاعات را انجام داده‏ اید.
 5. ادنگاه مختار است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی، انتظامی و نهادهای ذیربط در فضای مجازی نسبت به نمایش تبلیغات خاص، موقتا تبلیغات مربوطه را غیر فعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 6. آگهی دهنده محدودیتی در زمان نمایش تبلیغات خود ندارد و هر زمان بنا به صلاحدید خود می‌تواند بودجه آگهی خود را تعیین و یا آگهی را غیر فعال یا فعال نمایید.
 7. هزینه واریز شده جهت انجام تبلیغات پس از کسر از موجودی اعتبار حساب کاربری به هیچ عنوان قابل برگشت و واریز به حساب بانکی کاربر نیست و فقط می‌تواند به تبلیغ دیگری انتقال یابد.
 8. شبکه تبلیغات ادنگاه در قبال کمیت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده آگهی دهندگان به مشتریانشان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و مسئولیت هر گونه تخلف در وب‌سایت آگهی دهنده بر عهده خودش خواهد بود.

امنیت:

لطفاً توجه داشته باشید که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق اینترنت همیشه با خطر مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد، شبکه تبلیغات ادنگاه تمام تلاش خود را می نماید تا دسترسی غیر مجاز به اطلاعات، استفاده غیر صحیح و نا صحیح بودن اطلاعات مندرج را به حداقل ممکن برساند و از آن جلوگیری کند اما هیچ گونه تعهدی در رابطه با جبران خسارات احتمالی وارده نمی‌نماید.

حل اختلاف:

این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران تحریر شده و هر گونه نزاع قانونی مرتبط با این توافقنامه می بایست توسط مراجع قضایی ذی صلاح این کشور حل شود. روند داوری در شهر تهران پایتخت کشور ایران و به زبان فارسی خواهد بود. چنانچه هر قسمتی از این توافقنامه باطل یا غیر قابل تنفیذ شود، هیچ تاثیری در اعتبار و توازن قسمت های دیگر توافقنامه نخواهد داشت.

پایان:

این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در اینجا مطرح شده است به عهده وب سایت ادنگاه نمی گذارد. اگر هر یک از مطالب منتشر شده و نحوه عملکرد در وب سایت ادنگاه را مخالف با شرایط این موافقتنامه می‌پندارید، لطفاً با پشتیبانی این سیستم با آدرس پست الکترونیکی info [at] adnegah.net تماس حاصل نمایید.