تبلیغات اینترنتی هوشمند کلیکی

یکی از موثرترین و کم هزینه‌ترین روش‌های تبلیغات برای کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای اینترنتی، تبلیغات اینترنتی است. این نوع تبلیغات به دلیل فراگیر بودن، ماندگاری بالا، بازدهی مناسب و سریع، هدف گیری دقیق مخاطبین، و از همه مهم تر قابل اندازه گیری بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. امروزه با توجه به افزایش محبوبیت رسانه‌های اینترنتی و افزایش تعداد استفاده کنندگان اینترنت هر نوع کسب و کاری به سمت ارائه خدمات و محصولات خود بر روی این بستر رفته است و برای یک کسب و کار اینترنتی مناسب‌ترین و بهترین گزینه تبلیغات اینترنتی می‌باشد.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات اینترنتی انواع مختلفی دارد، یکی از روش‌های موثر در تبلیغات اینترنتی تبلیغات بنری به شکل کلیکی می‌باشد. در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد و تبلیغات شما در جایگاه تبلیغاتی سایت‌های مرتبط نمایش داده می‌شود. هزینه تبلیغات زمانی از حساب شما کسر می‌شود که مخاطب شما بر روی این تبلیغ کلیک کند و به صفحه شما منتقل شود. مزیت این نوع تبلیغات این است که ترافیک موثر برای سایت شما ایجاد می‌کند و شما فقط بابت هر کلیک (هر کاربر) که به سایت شما منتقل می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید. همچنین این روش به دلیل گستردگی و تعداد بالای نمایش تبلیغات باعث توسعه برند شما می‌شود.

تبلیغات هوشمند

وقتی که شما محصول یا خدمات خاصی را ارائه می‌کنید مخاطب هدف خود را می‌شناسید. مهم ترین بخش تبلیغات هدف گیری صحیح مخاطبین است. یعنی تبلیغات شما در جایی که مخاطب هدف شما حضور دارد نمایش داده شود تا اثر بخشی بیشتری داشته باشد. این امکان در شبکه تبلیغات ادنگاه فراهم شده تا با ایجاد کمپین هوشمند مخاطب خود را به صورت دقیق هدف گیری کنید.

تبلیغات هوشمند

انواع پارامترهای تبلیغات هوشمند

محتوا

بر اساس محتوای وب سایت

نمایش تبلیغات هوشمند بر اساس محتوا (Contextual Advertising) تبلیغات شما را بر اساس محتوای سایت نمایش خواهد داد. در صورتی که محتوای یک صفحه وب سایت مرتبط با کلمات کلیدی مورد هدف شما باشد تبلیغات شما در آن صفحه نمایش داده می‌شود. این نوع هوشمندی بهترین نوع هدف گیری مخاطبین بر اساس علاقه مندی آن‌ها می‌باشد.

موضوع

بر اساس موضوع وب سایت

این نوع هوشمندی تعیین می کند که تبلیغات شما در چه نوع وب سایت‌هایی نمایش داده شود. با توجه به نوع محصول یا خدمات شما مخاطبان شما ممکن در سایت‌های وجود داشته باشند.

وب سایت‌های خبری، مجلات آنلاین، شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های دانلود و غیره

سیتم عامل

بر اساس سیستم عامل کاربر

زمانی که محصول یا خدمات شما با سیستم عامل کاربر مرتبط باشد شما می توانید سیستم عامل و دستگاه کاربر مورد نظر را هدف گیری کنید. برای مثال، اگر محصول شما برای کاربران موبایل اندروید طراحی شده با انتخاب این نوع هوشمندی تبلیغات شما فقط به کاربرانی که با موبایل اندروید وارد یک وب سایت شده اند نمایش داده خواهد شد.

جغرافیا

بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر

ممکن است مخاطب هدف تبلیغات شما در نقاط خاصی از کشور باشد یا بخواهید یک کمپین تبلیغاتی برای یک استان خاص کشور راه اندازی کنید. با تنظیم این نوع هوشمندی شما میتوانید استان‌های مورد هدف خود را انتخاب کنید تا تبلیغات شما فقط به کاربران آن استان‌ها نمایش داده شود.

بر اساس هدفگیری مجدد

حجم بسیار زیادی از کاربران یک وب سایت پس از زمان بسیار کمی سایت را دست خالی ترک می‌کنند. بازگزداندن مجدد این کاربران و تبدیل آن‌ها به مشتری کار بسیار سختی است که این نوع از هوشمندی به تبلیغات شما را به کاربرانی نمایش می‌دهد

زمان

بر اساس زمان

شما میتوانید نمایش تبلیغات خود را به ساعت‌های خاصی از روز محدود کنید تا بهترین سرویس دهی، باسخ گویی و بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید. این نوع هوشمندی تبلیغات شما را در زمان معینی از شبانه روز نمایش می‌دهد.

تعدادی از نمایش دهندگان تبلیغات

persianv
namakstan
iranbanou
shariyan
mihanfal
alamto
shahrematlab
itresan
khanoomgol
1pezeshk
قیمت کلیک ها

قیمت کلیک‌ها

قیمت پایه هر کلیک  200 تومان می‌باشد که به ازای هر  بار کلیک از یک IP محاسبه می‌شود. در صورتی که پارامترهای هوشمندی برای کمپین تنظیم شود قیمت هر کلیک بیشتر خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

سایز بنرهای تبلیغاتی

سایزهای استانداردی برای بنرهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده تا محتوای تبلیغات شما به بهترین شکل در وب سایت‌ها نمایش داده شود. در این سیستم امکان آپلود ۱۱ سایز بنر استاندارد وجود دارد که برخی از آن‌ها هم بر روی موبایل و هم وب نمایش داده می شود. برای یک کمپین تبلیغاتی لازم است ۵ سایز اصلی بنر آپلود شود اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم همه ۱۴ سایز را آپلود کنید تا بهترین بازدهی داشته باشید.

مشاهده سایزها
سایز بنرها

مشتریانی که تا امروز به ما اعتماد کرده‌اند

chilivery
final
alibaba
5040
rayaneh
ronix
bamilo
peyvast
akhbarrasmi
tik8
Meghdadit
eskano

کاتالوگ تبلیغات ادنگاه را دانلود کنید تا بیشتر با امکانات و خدمات ما آشنا شوید

دانلود کاتالوگ

همین حالا کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنید

ایجاد کمپین