پول خود را برای تبلیغات اینترنتی باکیفیت خرج کنید

هوش مصنوعی ادنگاه با ردیابی کلیک ها، امکان شمارش موارد تقلبی و یا تکراری را به صفر مطلق کاهش داده است. امتیازی که بصورت قطعی نشان دهنده کیفیت بالای خدمات ادنگاه است.



آیا می خواهید کسب و کار یا محصول خود را تبلیغ کنید؟

تبلیغات را با هدف برندسازی انجام می دهید یا می خواهید از این طریق محصولات خود را به مشتریان جدیدی معرفی کنید؟ یا شاید قصد دارید تا مشتریان خود را با جشنواره های فروش و تخفیف های استثنایی خود آشنا کنید؟

راه حل اینجاست!

دسترسی به بیش از ۲۰۰ ناشر تراز اول بر روی پلتفرم ادنگاه، طراحی، اجرا و مدیریت، و از همه مهمتر تحلیل و آنالیز کمپین های تبلیغاتی در ساده ترین و به صرفه ترین شبکه تبلیغات اینترنتی ایران!

 • کارشناسان تبلیغات اینترنتی ادنگاه برای مشاوره آماده اند!

در خواست مشاوره رایگان تلفنی

شماره تلفن شما محفوظ است و از آن برای ارسال پیامک و یا تبلیغات استفاده نخواهد شد.



کسب بهترین نتایج

ادنگاه به شما کمک می کند تا در یک پلتفرم هوشمند و دقیق، تبلیغات خود را به مخاطبانی نمایش دهید که به محتوای شما علاقمندند


دسترسی گسترده به کاربران

تنها در یک روز تبلیغات خود را به بیش از 1 میلیون نفر نمایش دهید

هدفمند تبلیغ کنید

تبلیغات خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی مخاطبان، سیستم عامل، موضوع تبلیغ و حتی ساعات شبانه روز هدفگذاری کنید.

هدفگیری مجدد

با نمایش مجدد محصول خود به کاربرانی که از سایت شما خارج شده اند، آنها را به بازگشت به وب سایت و خرید محصول ترغیب کنید.

گزارشات دقیق

دسترسی به اطلاعات جامع و شفاف کمپین بر اساس کلیک، بازدید و سایت های نمایش دهنده

همه چیز در کنترل شما

راه اندازی آسان کمپین، آگاهی از روند اجرای کمپین، تنظیم قیمت کلیک ها و هدفگذاری برای جذب مخاطبان موثر در پنل مدیریت کمپین ادنگاه

سرویس های دقیق

مغز پلتفرم ادنگاه یک سیستم هوشمند، دقیق و کم نقص است که تبلیغات را براساس محتوای مشتری در وب سایت های مرتبط نمایش می دهد.




تبلیغات بنری

این سرویس به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در قالب بنرهای گرافیکی و یا متحرک در پربازدید ترین وب سایت های فارسی زبان نمایش دهید و محصولات، خدمات و برند خود را به میلیون ها ایرانی معرفی کنید. این سرویس از قابلیت کلیک شدن پشتیبانی می کند که این امکان را به آگهی دهندگان می دهد تا کاربران و مخاطبان را به صورت دقیق شمارش نمایند.

تبلیغ کنندگان می توانند با هدفمندی تبلیغات بر اساس زمان، جغرافیا و محتوای مورد علاقه مخاطبان، در کنار کاهش هزینه کمپین، بازدهی تبلیغات خود را افزایش دهند.

اطلاعات بیشتر
تبلیغات بنری
تبلیغات محتوایی همسان

تبلیغات محتوایی همسان

برای جذب مخاطبان موثر و افزایش بازدید کنندگان وب سایت خود می توانید از سرویس تبلیغات بومی ادنگاه استفاده کنید. تبلیغات محتوایی همسان شما را قادر می سازد تا با نمایش محتوای خود در وب سایت های پر بازدید مرتبط،‌ مخاطبان دائمی و وفادار جذب کنید.

افزایش ترافیک،‌ جذب مخاطبان هدف و قابلیت تنوع بخشی به تبلیغات مهمترین ویژگی های تبلیغات محتوایی همسان است. تبلیغ کنندگان می توانند برای هر یک از محصولات، خدمات و یا محتوای خود یک تبلیغ منحصر بفرد طراحی کنند و با نمایش آن در وب سایت ها، حجم دیده شدن خود را به شکل چشمگیری افزایش دهند.

اطلاعات بیشتر

تبلیغات ویدیویی

در این روش،‌ آگهی دهندگان می توانند آگهی ویدیویی محصول و یا خدمات خود را در جایگاه های ویژه ای که در وب سایت های معتبر در اختیار ادنگاه است نمایش دهند و تنها به ازای تماشای ویدئو هزینه بپردازند.

با گرایش علاقه مخاطبان به محتوای ویدیویی و رشد حجم تولید ویدیو در کشور، شمار مخاطبان این فرمت محتوایی بصورت غیر قابل انکاری افزایش یافته است. برای همین نمایش تبلیغات پیش از شروع ویدیو و یا در میانه آن، شانس برندسازی و جذب مشتری را در فضایی جذاب فراهم می کند.

به زودی..

تبلیغات ویدیویی
تبلیغات موبایل اپ

تبلیغات موبایل اپ

نمایش بنرهای تبلیغاتی در پر طرفدارترین نرم افزارها و بازی های موبایلی، روی پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز موبایل

این سرویس بستر نمایش تبلیغات درون برنامه ای روی پلتفرم های موبایلی و دستگاه های تبلیت را گسترش داده و تبلیغ کنندگان به کمک آن می توانند محصولات و خدمات خود را به کاربران در زمان استفاده از اپلیکیشن ها نمایش دهند.

به زودی..


همه ابزارها در اختیار شماست

کنترل پنل ادنگاه یک مرکز جامع آماری است که به آگهی دهندگان کمک می کند تا روند اجرای کمپین تبلیغاتی خود را بصورت لحظه ای و دقیق رصد کنند. آمار کلیک ها، وب سایت های نمایش دهنده و مدیریت بودجه های تبلیغاتی تنها گوشه ای از امکاناتی است که کنترل پنل ادنگاه در اختیار مدیران تبلیغاتی قرار داده است.


 • انتخاب نوع کمپین
 • قیمت گذاری
 • تخصیص بودجه
 • مدیریت مالی
 • تحلیل و آنالیز
پنل کاربری تبلیغات اینترنتی
پنل مدیریتی ادنگاه
 • کاهش یا افزایش بودجه
 • لیست سیاه
 • ریز اطلاعات کمپین
 • آنالیز نمایش و کلیک
حساب و کتاب روی پنل
 • گزارشات مالی دقیق
 • شارژ حساب کاربری
 • مشاهده بودجه مصرف شده
داده ها در پنل کنترلی
 • رهگیری و توقیف کمپین
 • راه اندازی مجدد
 • کنسل کردن کمپین
 • ارسال تیکت

ادنگاه صحیح بودن کلیک های کمپین شما را گارانتی می کند

کلیک مهمترین اصل در محاسبه هزینه و سنجش موفقیت یک کمپین تبلیغات اینترنتی است. به همین دلیل برای تبلیغ کنندگان مهم است که تنها بابت کلیک هایی هزینه بپردازند که نتیجه مورد نظر آنها را در پی دارد. مهمترین ویژگی پلتفرم تبلیغاتی ادنگاه، تضمین کلیک های واقعی است.هوش مصنوعی ادنگاه با ردیابی کلیک ها، امکان شمارش موارد تقلبی و یا تکراری را تا حد قابل قبولی کاهش داده است. امتیازی که بصورت قطعی نشان دهنده کیفیت بالای خدمات ماست.

مشتریان ادنگاه بابت نمایش غیرواقعی و کلیک های ناصحیح هزینه نمی پردازند!




ایجاد کمپین

با خوشامدگویی به مشتریان جدید، برند خود را به میلیون ها نفر معرفی نمایید.

شروع کنید


کاتالوگ

برای آشنایی با سرویس ها و خدمات تبلیغات اینترنتی ادنگاه، کاتالوگ ما را مطالعه کنید.

دانلود کنید