تبلیغات موفق اینترنتی با بودجه تبلیغاتی اندک

تبلیغات اینترنتی کم هزینه

همه ما با هزینه ی تبلیغات آشنایی داریم: میلیاردها تومان برای اجاره ی بهترین باکس تبلیغات تلویزیونی، میلیون ها تومن برای اجاره ی بیلبورد، و حتی صدها هزارتومان برای پخش تراکت ساده ترین ارقای هستند که تبلیغات به ذهن ما وارد می کنند. اما زمانی که صحبت از تبلیغات اینترنتی می شود، عامه مردم تصور می کنند که تبلیغات اینترنتی کم خرج، بی دردسر و پربازده است. تصوری که می تواند تا مرز فقیر شدن و یا ورشکسته شدن یک کسب و کار پیش برود!  به راستی هزینه تبلیغات اینترنتی چقدر است؟ آگهی دهندگان چقدر برای تبلیغات تلگرام و تبلیغات اینستاگرام هزینه می کنند؟

می توان گفت که اگر فکر می کنید که تبلیغات اینترنتی ارزان است سخت در اشتباهید. امروزه تبلیغات هزینه گردش محتوا و تولید خبر را می دهد و بدون پول های تبلیغاتی، اینترنت نابود خواهد شد. برای همین تصور عموم مردم اشتباه است. هربار دیده شدن یک تبلیغ اینترنتی، از هربار دیده شدن یک بیلبورد در اتوبان همت گران تر است! بماند که ممکن است تمام پس انداز تبلیغاتی آگهی دهنده صرف پر کردن جیب ربات هایی شود که کاربران فیک و بی ارزش را به سمت آگهی ها ارسال می کنند.

اما چطور می توان تبلیغاتی کم هزینه، موفق و البته واقعی داشت؟ تبلیغاتی که توسط ربات ها دیده نشده باشد و کاربران واقعی را به شکل دائمی به یک برند و یا محصول بخصوص جذب نماید؟

پاسخ ساده است: شبکه های تبلیغات اینترنتی.

شبکه های تبلیغات اینترنتی دقیقا چطور هزینه های تبلیغات را کاهش می دهند؟

شبکه های تبلیغاتی به مدیران دیجیتال مارکتینگ کمک می کنند تا کمپین های تبلیغاتی خود را اجرا کنند و در عوض هزینه تبلیغات را بجای ناشران و نمایش دهندگان آگهی ها دریافت کنند. در واقع این شبکه های تبلیغاتی هستند که با توجه به هزینه ها و سرویس های خود می توانند یک کمپین را گران و یا ارزان کنند. شاید به صراحت بتوان گفت که کیفیت خدمات نقشی در قیمت خدمات تبلیغات اینترنتی ندارد و بزرگی شرکت های تبلیغاتی، تعداد کارمند ها و حتی لوکس بودن آفیس میزان پولی را که مشتری ها می پردازند تعیین می کند.

آیتم مهم دیگری که سهم بزرگی در هزینه تبلیغات اینترنتی دارد، تبلیغ بر روی کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام است. مشکل زمانی بروز می کند که بخواهید بصورت مستقیم با تک تک کانال های تلگرامی و یا پیج های اینستاگرامی وارد مذاکره شوید، روی قیمت ها تخفیف بگیرید، برای هر کدام از آنها پول واریز کنید و همه ی آنها را مدیریت نمایید، مشروط به اینکه پیج ها و کانال های خوب را بشناسید و به همان میزانی که هزینه می دهید، خروجی داشته باشید.

برای همه ی این موارد راه های زیادی می توان یافت. تقریبا می توان گفت که بهترین گزینه استفاده از یک شبکه تبلیغات اینترنتی معتبر به عنوان مجری تبلیغات بر روی اینترنت است.

شبکه تبلیغات اینترنتی ادنگاه، علاوه بر راه اندازی و مدیریت کمپین تبلیغات بنری و محتوایی همسان، می تواند در اجرای کمپین تبلیغات شبکه های اجتماعی و تلگرام نیز به شما کمک کند. ادنگاه علاوه بر در اختیار داشتن وب سایت های معتبر برای انتشار تبلیغات، می تواند بنرها و محتوای تبلیغ کنندگان را بر روی بهترین پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی منتشر کرده و با بهترین هزینه کمپین های سوشال را اجرا کند.

علاوه بر کیفیت، فاکتور مهم دیگر در انتخاب ادنگاه به عنوان شبکه تبلیغات اینترنتی، قیمت نهایی و تمام شده کمپین است. ادنگاه هزینه تبلیغات را بر اساس مدل CPC (پرداخت هزینه به ازای هر کلیک) برای تبلیغات بنری و محتوایی همسان، و متد CPM (پرداخت هزینه به ازای نمایش تبلیغ) برای شبکه های اجتماعی محاسبه می کند که با توجه به قیمت پایه ی کلیک ها و ایمپرشن ها، هزینه نهایی کمپین بسیار به صرفه خواهده بود.

اگر فروشگاه اینترنتی را اداره می کنید و یا کسب و کار شما مرتبط با فروش کالا و خدمات است، می توانید از متد CPO ادنگاه استفاده کنید و براساس هر سفارش و خرید هزینه بپردازید. ادنگاه آماده است تا به رونق کسب و کار شما کمک کند و کمپین تبلیغاتی شما را با بازده مناسبی اجرا نماید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *