تبلیغات بنری

برند سازی و افزایش فروش با تبلیغات بنری

تبلیغات خود را در پر بیننده ترین وب سایت های ایرانی نمایش دهید و برند و محصولات خود را به کاربران بیشماری معرفی کنید. با کمک تبلیغات بنری، محصولات و خدمات شما در زمان کوتاهی به میلیون ها نفر نمایش داده می شود.

برند سازی

سرویس تبلیغات بنری ادنگاه به شما کمک می کند تا با رقابتی ترین قیمت، محصولات و خدمات خود را در طیف گسترده ای از وب سایت های ایرانی معرفی کرده و در کوتاه ترین زمان شناخته شوید.

اگرچه تبلیغ کنندگان تنها به ازای کلیک هزینه می پردازند، اما نمایش تبلیغات آنها در وب سایت ها باعث افزایش آگاهی نسبت به محصولات و خدماتشان می شود. در کنار برند سازی، آگهی دهندگان می توانند با تبلیغات بنری مشتریان خود را نسبت به جشنواره های فروش و تخفیف های فصلی مطلع کنند.

افزایش ترافیک موثر

به کمک سرویس بنری، مشتریان خود را از سراسر وب فارسی به وب سایت خود دعوت کنید و ترافیک سایت خود را افزایش دهید. سرویس بنری موجب بهبود رتبه الکسای سایت شما می شود و کاربران موثری را به وب سایت شما وارد می کند.

در عین حال اگر محصول و خدمات شما برای جامعه هدف خاصی طراحی شده، ادنگاه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا تبلیغات را تنها به مخاطبان مورد نظر خود نمایش دهید و از صرف هزینه اضافه بابت نمایش آنها به کاربرانی که در جامعه هدف شما نیستند پرهیز نمایید.

افزایش فروش

با طرح یک استراتژی فروش موثر بر اساس تبلیغات اینترنتی، می توانید مخاطبان وب سایت های دیگر را به مشتریان محصولات و خدمات خود تبدیل کنید.

اطلاعات گردآوری شده در پنل ادنگاه به شما کمک می کند تا آمار دقیقی از وضعیت و عملکرد کاربرانی داشته باشید که به وسیله تبلیغات به وب سایت شما وارد می شوند. گزارشات پنل ادنگاه به شما در روند اتخاذ تصمیم های مهم و افزایش فروش کمک می کند و تحلیل این داده ها، علاوه بر بهینه سازی کمپین تبلیغاتی،‌ به شناخت بهتر مخاطبان کمک می نماید.

اعتماد سازی

تبلیغات بنری موجب بهبود اعتماد مشتریان شده و سطح رضایت آنها را افزایش می دهد. با تبلیغات بنری به مشتریان خود نشان دهید که در دسترس هستید و خدمات شما همواره در اختیار آنهاست.

سرویس های هوشمند ادنگاه از پارامترهای متنوعی پشتیبانی می کنند و آگهی دهندگان را قادر می سازند تا با توجه به نیازهای تبلیغاتی، کمپین خود را طراحی کنند.