کسب درآمد از وب سایت با تبلیغات کلیکی

با استفاده از ادنگاه می‌توانید از سایت خود کسب درآمد کنید

کسب درآمد

کسب درآمد

اگر شما یک وب سایت پربازدید دارید، می‌توانید با نمایش تبلیغات در آن کسب درآمد کنید. نیازی نیست شما به دنبال جذب تبلیغات باشید. ما این مسئولیت را به عهده می‌گیریم و شما با تمرکز بر روی محتوای سایت خود ترافیک آن را بیشتر می‌کنید تا درآمد بیشتری داشته باشید. با قرار دادن کد نمایش تبلیغات ادنگاه در جایگاه‌های تبلیغاتی سایت خود بابت هر کلیک کسب درآمد داشته باشید.

وب سایت خود را ثبت کنید

درآمد به ازای کلیک

در این حالت درآمد ناشران به ازای هر کلیک (CPC) محاسبه می‌شود و به صورت ثابت برای هر کلیک مبلغ ۸۰ تومان به ناشران پرداخت می‌شود. در صورتی که تعداد و کیفیت کلیک‌ها در سطح مطلوبی باشد این نرخ تا ۵۰۰ تومان به ازای هر کلیک قابل افزایش خواهد بود.

درآمد به ازای نمایش

در این حالت درآمد ناشران به ازای هر هزار بار نمایش (CPM) محاسبه می‌شود و برای هر هزار بار نمایش مبلغ ۸۰ تومان به ناشران پرداخت می‌شود. در صورتی که تعداد و کیفیت کلیک‌ها در سطح مطلوبی باشد این نرخ تا ۱۵۰ تومان به ازای هر هزار بار نمایش قابل افزایش خواهد بود. این روش فقط برای وب سایت‌های زیر ۱۰۰۰ ایران (الکسا) قابل استفاده می‌باشد.

کسب درآمد
سایز بنرها

سایز تبلیغات

سایزهای استانداردی برای بنرهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده تا محتوای تبلیغات به بهترین شکل در وب سایت‌ها نمایش داده شود. در این سیستم ۱۴ سایز بنر استاندارد وجود دارد که برخی از آن‌ها هم بر روی موبایل و هم وب نمایش داده می شود. بسته به جایگاه تبلیغاتی که در سایت دارید می‌توانید سایز دلخواه خود را انتخاب کرده و کد مربوط به آن را بردارید. همچنین کد مخصوص نمایش تبلیغات بر روی موبایل، کد نمایش تبلیغات به صورت شناور و کد نمایش تبلیغات با اسکرول در پنل قرارداده شده است.

دریافت کد تبلیغات

برخی از نمایش دهندگان شبکه تبلیغات ادنگاه

namakstan
1pezeshk
persiantools
shariyan
khanoomgol
saten
charkhan
shabakema
persianscript
persianv
iranbanou
clipsara
mihanfal
3ali3
topnaz
itresan
shahrematlab
irexpert

قوانین و مقررات

شبکه تبلیغات ادنگاه در مورد تایید یک وب سایت به عنوان نمایش دهنده تبلیغات و شمارش کلیک‌ها قوانین و مقرراتی تنظیم کرده که تمامی نمایش دهندگان لازم به رعایت آن هستند. ثبت یک وب سایت به عنوان نمایش دهنده در این شبکه به منزله پذیرش تمام قوانین ادنگاه می‌باشد. لطفا قبل از هر چیز قوانین را با دقت مطلعه نمایید.

مشاهده قوانین

نمایش سریع و سبک

تبلیغات ادنگاه با توجه سرورهای قدرتمند، کدهای پیشرفته و بهینه سازی شده بسیار سریع و سبک در سایت نمایش داده می‌شود.

نمایش تبلیغات مرتبط

تبلیغات با توجه نوع وب سایت، محتوای صفحه، علاقه مندی کاربر، سیستم عامل و موقعیت او به صورت مرتبط و هوشمند نمایش داده می‌شود.

شمارش دقیق آمار

آمار نمایش و کلیک‌ تبلیغات به صورت دقیق و استاندارد شمارش می‌شود و در پنل کاربری قابل مشاهده می‌باشد.

تسویه حساب منظم

درآمد ناشران پس از ثبت درخواست به صورت منظم در روزهای دوشنبه و پنجشنبه به حساب بانکی آن‌ها واریز می‌شود.

از همین حالا شروع به کسب درآمد کنید

ثبت وب سایت جدید