تنها برای مخاطبان واقعی هزینه کنید…

هزینه تبلیغات در پلتفرم ادنگاه براساس متد CPC محاسبه می شود و بودجه تبلیغاتی آگهی دهندگان تنها به ازای کلیک های واقعی انجام شده مصرف می شود. با هدفمند کردن کمپین تبلیغاتی میتوانید، آگهی خود را تنها به کاربران هدف خود نمایش دهید و در هزینه های تبلیغاتی صرفه جویی کنید.
   پرداخت منصفانه

شما تنها زمانی هزینه می پردازید که بر روی تبلیغات کلیک شده باشد و این پرداخت ها منصفانه خواهد بود. پرداخت های منصفانه، راهکار ادنگاه برای بهرمندی کسب و کارهای کوچک و متوسط از بیشترین اثر بخشی ممکن در تبلیغات اینترنتی است. با پرداخت های منصفانه، آگهی دهنده هزینه کلیک ها را دقیقا بر اساس ارزش کلیک در وب سایت ناشر می پردازند، (حتی اگر قیمت بالاتری را به عنوان سقف پرداخت کلیک ها تعیین کرده باشد) نه به ازای سقف تعیین شده برای هر کلیک در هنگام ثبت کمپین. به همین دلیل، آگهی دهنده می تواند تبلیغات خود را در سایت های بیشتر، و به تعداد دفعات بالاتری نمایش دهد.پرداخت منصفانه تبلیغات اینترنتی


پایه قیمت کلیک ها در تبلیغات بنری و محتوایی

قیمت پایه کلیک در تبلیغات بنری از ۲۰۰ تا ۷۰۰ تومان است.


قیمت پایه کلیک در تبلیغات محتوایی ۱۵۰ تا ۷۰۰ تومان است.

قیمت و بید هر کلیک

قیمت هدفمندی ها

سرویس های هوشمند ادنگاه از پارامترهای متنوعی پشتیبانی می کنند و آگهی دهندگان را قادر می سازند تا با توجه به نیازشان کمپین خود را طراحی کنند. با هدفمند کردن کمپین، تبلیغات خود را تنها به کاربرانی نمایش دهید که جامعه آماری هدف شما به شمار می روند.هدفمندی محتوایی

این هدفمندی تنها در تبلیغات بنری استفاده می شود و هزینه کلیک ها را ۵۰ تومان افزایش می دهد.

انتخاب سیستم عامل

هدفگذاری سیستم عامل در تبلیغات بنری۵۰ تومان و در تبلیغات محتوایی ۲۵ تومان قیمت کلیک های کمپین تبلیغاتی را افزایش می دهد.

هدفمندی استانی

محدود کردن نمایش تبلیغات به استان های مشخص باعث می شود تا قیمت هر کلیک در تبلیغات بنری ۴۰ تومان و در تبلیغات محتوایی ۲۰ تومان افزایش یابد.تبلیغات اینترنتی هدفمند

هدفمندی ایران

با انتخاب ایران به عنوان هدفمندی جغرافیایی، قیمت کلیک ها ۱۰ تومان اضافه می شود.

هدفمندی بر اساس زمان

شما می توانید در تبلیغات بنری و محتوایی کمپین خود را بر اساس زمان هدفمندی کنید. این هدفگذاری در تبلیغات بنری ۱۵ تومان و در تبلیغات محتوایی ۷ تومان قیمت کلیک ها را افزایش می دهد.

هدفمندی موضوعی

هدفمندی موضوعی ۳۰ تومان به هزینه کلیک های کمپین بنری اضافه می کند.ادنگاه شیوه های محاسباتی متنوعی را پیشنهاد می کند


CPC
(cost per click)

در مدل CPC، تبلیغ کنندگان تنها به ازای هربار کلیک بر روی بنر و یا لینک محتوا هزینه می پردازند و بابت دیده شدن تبلیغات پولی پرداخت نمی کنند. این مدل بهترین شیوه محسابه برای تبلیغات بنری و بومی است.

CPS
(cost per session)

در این مدل، پرداخت آگهی دهندگان بر اساس نشست هایی ( Sessions ) خواهد بود که توسط گوگل آنالیتیکس ثبت می شوند. نشست به دوره ای اطلاق می شود که کاربر یا مخاطب در حال تعامل با سایت و یا گشت و گذار در آن است.

CPI
(cost per install)

این مدل محاسباتی برای کمپین های نصب اپلیکیشن استفاده می شود. هزینه ای که آگهی دهندگان در این روش می پردازند، تنها به ازای هر نصب کامل اپلیکیشن است. نصب های شمارش شده یونیک و یکتاست.

CPA
(cost per Action)

در این مدل، آگهی دهندگان هزینه تبلیغات خود را تنها به ازای انجام یک عملیات مشخص توسط کاربران می پردازند. این فعالیت ممکن است شامل ثبت آدرس ایمیل، و یا ثبت نام در یک سرویس و یا سایت باشد.پکیج های پیشنهادی ادنگاه


براساس تجربه و شناسایی نیازهای تبلیغاتی شرکت های ایرانی، بسته های متنوعی را آماده کرده ایم که بر اساس بودجه تبلیغاتی خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این بسته ها شامل تبلیغات بنری و محتوایی پلتفرم ادنگاه می باشد که به شما در جهت معرفی محصولات و خدمات کمک خواهد کرد.

پکیج پایه

500.000/تومان

  • بیش از ۱.۵ میلیون نمایش تبلیغ
  • تبلیغات بنری یا محتوایی

پکیج استاندارد

1.500.000/تومان

  • بیش از ۵ میلیون نمایش تبلیغ
  • تبلیغات بنری یا محتوایی
  • اعتبار هدیه 100.000 تومان


پکیج ویژه

6.000.000/تومان

  • بیش از ۲۰ میلیون نمایش تبلیغ
  • تبلیغات بنری یا محتوایی
  • 14 سایز بنر رایگان به ارزش ۱۶۸.۰۰۰ تومان
  • شارژ هدیه ۳۰۰.۰۰۰ تومان