تبلیغات محتوایی همسان (Native)

محتوای همسان

محتوای همسان

در میان همۀ شیوه های بازاریابی مرتبط به محتوا، تبلیغات محتوای همسان موثرتر و کاربردی تر است. در این شیوه تبلیغات و محتوا تنها به کسانی نمایش داده می شود که به زمینه و موضوع تبلیغات علاقه دارند.

تبلیغات محتوایی

بی شک دنیای امروز، عصر محتواست و تبلیغات و بازاریابی محتوایی نه به عنوان یکی از گزینه ها، بلکه به عنوان مهمترین گزینه و شاید تنها گزینۀ موثر، در دسترس تبلیغ کنندگان است.

تبلیغات محتوایی

نمایش در برترین وب سایت های فارسی

shahrematlab
1pezeshk
charkhan
persianv
namakstan
barsam
khabarfoori
saten
seemorgh
itresan
shariyan

چرا تبلیغ کنندگان ادنگاه را انتخاب می کنند؟

گستردگی نمایش دهندگان، پنل مدیریتی شفاف و ساده، پشتیبانی سریع و هوش مصنوعی کارآمد، ادنگاه را به قدرتمندترین پلتفرم تبلیغات محتوایی همسان در ایران تبدیل کرده است.

I

راه اندازی کمپین

اگر تصمیم گرفته اید که کمپین خود را روی ادنگاه راه اندازی کنید، به این معنی است که به تبلیغات محتوایی همسان ایمان دارید. چه نوع سرویس و یا خدماتی را بر روی وب منتشر می کنید؟ آیا فقط یک تولید کننده محتوا هستید، و یا محتوای شما بیان کنندۀ داستان خلق محصولی است که می فروشید؟ حتی اگر نویسنده باشید نیز می توانید محتوای تولیدی خود را بر روی بهترین سایت های فارسی زبان مرتبط با محتوای خود منتشر کنید.

Z

اثر بخشی

همترین نتیجه تبلیغات محتوای همسان، افزایش دیده شدن محتوایی است که تولید می کنید، و البته از آن مهمتر، کاربران وفاداری هستند که پس از آشنایی با محتوای شما، به سمت وبگاهتان متمایل شده و موجب می شوند تا حجم بازدید سایتتان افزایش یابد. تبلیغات همسان محصول شما را به طیف وسیع تری از مخاطبان معرفی می کند و کاربران بیشتری با سرویس ها و خدمات شما آشنا می شوند، حتی اگر شما یک وبلاگ  را مدیریت می کنید، کمپین محتوای همسان به شما کمک می کند تا مخاطبان دائمی خود را افزایش دهید.

چرا تبلیغات همسان؟

تصور کنید که محتوای تبلیغاتی خود را تنها برای خریدارانی که بصورت مستقیم مخاطب ویژه شما هستند نمایش دهید. این کاری است که تبلیغات همسان انجام می دهد، یعنی شناخت محتوای تولیدی شما، شناسایی وب سایت های مطرح همسان، هدفگیری مخاطبانی که بر اساس سلایق و رفتارشان مطالب محتوای تولیدی شما هستند، و نمایش این محتوا به این دسته از کاربران. این شکل از تبلیغات بهترین راه جذب مخاطب وفادار و دائمی است.

آنالیز اطلاعات

ادنگاه برای مدیران وبگاه های فارسی پنل کاملی را طراحی کرده که اطلاعات جامعی از روند پیشرفت کمپین تبلیغاتی در اختیارشان قرار می دهد. ازجمله مهمترین این اطلاعات می توان به میزان دیده شدن و همینطور تعداد کاربرانی که جذب این محتوا شده اند اشاره کرد. آنالیز این اطلاعات به شما کمک می کند که کمپین خود را در مسیر درست هدایت کنید و با مدیرت دقیق منابع مالی و زمانی، به اهدافی که برای کمپین خود در نظر گرفته اید دست یابید.

مشتریان ما

alibaba
Modiseh
ronix
khabarfoori
akhbarrasmi
sheypoor

همین حالا کمپین تبلیغات محتوایی خود را ایجاد کنید

ساخت کمپین