معرفی سرویس های جدید شبکه تبلیغات اینترنتی ادنگاه با رونمایی از وب سایت جدید

شبکه تبلیغات اینترنتی ادنگاه

طی سه سالی که از عمر ادنگاه می گذرد،‌ شاهد رشد و بلوغ بومی ترین سرویس تبلیغات اینترنتی ایران بودیم. پلتفرمی پیشرو که علاوه بر تکامل سرویس ها و خدمات اولیه، گام به گام نوآوری ها و روش های مدرن تبلیغات اینترنتی را رواج و گسترش داده است.

شبکه تبلیغات اینترنتی ادنگاه به عنوان اولین ارائه دهنده متد تبلیغات محتوایی همسان که یکی از متدهای مهم تبلیغات بومی به شمار می رود، همواره در تلاش بوده تا خدمات خود را به مرزهای تازه ای وسعت داده و بازاریابی آنلاین را نه به عنوان یک ابزار، بلکه به عنوان یک راهکار معرفی نماید. این موضوع علاوه بر تشدید وظایف و مسئولیت های تیم بازاریابی و فروش، به ما آموخت که چگونه برای سنجش رضایت مشتریان، سرویس های خود را بهینه کنیم و برای توسعه آنها گام های شجاعانه ای برداریم.

امروز، ادنگاه از وب سایت جدید خود رونمایی می کند. سایت جدید به لحاظ بصری بهبودهای چشمگیری پیدا کرده، اما اولویت تیم ادنگاه در عرضه این نسخه از سایت، بیشتر معرفی خدمات و سرویس هایی بود که در طول سال ۹۶ به اکوسیستم تبلیغات اینترنتی ادنگاه افزوده شده است.

صفحه جدید تبلیغات اینترنتی ادنگاه

صفحه خانه در سایت جدید شبکه تبلیغات ادنگاه

 

مهمترین خدمتی که ما به آن اشاره کرده ایم شامل تبلیغات گوگل ادوردز است. آگهی دهندگان ادنگاه از این پس می توانند تبلیغات ادوردز خود را به ادنگاه سفارش دهند. تیم ادوردز با دقت کلمات کلیدی مشتریان را رصد می کند و با توجه به فیدبک هایی که طی هر ساعت دریافت می کند، آنها را اصلاح می نماید.

یکی از ویژگی های مهم خدمات Adwords ادنگاه، ارائه پنل کاربری ادوردز به مشتریان است. ادنگاه پنل ادوردز را بدون دریافت هیچ هزینه ای و به صورت رایگان در اختیار مشتریان می گذارد تا آنها بتوانند بصورت مستقیم کمپین های خود را مدیریت کرده و اصلاحات مورد نظر را انجام دهند.

سرویس دیگر ادنگاه که پنج ماه از راه اندازی آن می گذرد،‌ سرویس نصب اپلیکیشن بر پایه متد محاسباتی CPI است. صاحبان کسب و کار می توانند مسئولیت نصب اپلیکیشن موبایل خود را به ادنگاه بسپارند و تنها به ازای هر نصب اپ هزینه بپردازند. ما این سرویس را هم بر روی iOS و هم بر روی Android پیاده کرده ایم. برای آگاهی از نحوه سفارش نصب اپ با کارشناسان فروش ادنگاه تماس بگیرید.

در کنار این دو سرویس اصلی،‌ ادنگاه خدمات تبلیغات در شبکه های اجتماعی را گسترش داده تا مشتریان بتوانند محصولات و خدمات خود را در پر بازدید ترین کانال های تلگرام و پر بیننده ترین پیج های اینستاگرامی منتشر کنند. ادنگاه این سرویس را بر پایه ی تعداد بازدید عرضه کرده است. بنابراین هزینه این سرویس بر اساس متد CPM محاسبه می شود و مبلغ مشخصی به ازای هر هزار بازدید از کمپین شما کسر خواهد شد.

سرویس ها و خدمات جدید ادنگاه

 

همواره تلاش کرده ایم تا خدمات شبکه تبلیغات ادنگاه نوآورانه،‌ پیشرو و با کیفیتی مثال زدنی باشد. طی این سه سال که از عمر ادنگاه می گذرد، همواره تلاش کرده ایم خدمات خود را با پشتیبانی دقیق و بلند مدت عرضه نماییم. برای همین بیش از آنکه سرویس های ادنگاه بر قابلیت های محدود استوار باشند، دامنه وسیعی از اختیارات تبلیغاتی را در اختیار دیجیتال مارکترها، مدیران بازاریابی، کارشناسان فروش و حتی صاحبان کسب و کار قرار می دهد.

در انتها از شما می خواهیم تا چون گذشته نظرات و نقدهای خود را در خصوص سرویس ها و سایت جدید ادنگاه با همکاران ما در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *