چگونه پروژه های طراحی و تولید محتوا را به سرعت انجام دهیم؟

بازاریابی محتوایی و رپورتاژ آگهی برای پونیشا

آیا با دورکاری آشنایی دارید؟ دیر یا زود شما برای کسب و کار خود نیاز به نویسنده، مترجم یا طراح پیدا خواهید کرد تا کار هایی مانند نمونه های زیر را برای شما انجام دهند:
وبلاگ، ترجمه مطلب، طراحی گرافیک، مانند طراحی لوگو، بروشور، ابزار تبلیغاتی، کارت ویزیت یا طراحی سایت یا اپلیکیشن.
استخدام نیروی تمام وقت برای این پروژه ها بسیار پر هزینه است! شرکت های طراحی و دارالترجمه ها نیز هزینه های زیادی دریافت می کنند!
اما چطور می شود تا مستقیم با خود نویسنده ها یا طراحان در ارتباط بود، مهارت های آنها را بررسی کرد و با اطمینان (یعنی پرداخت پس از انجام کار) با آنها همکاری کرد؟ چطور می توان پروژه های محتوایی خود را بصورت دورکاری به تولید کنندگان و طراحان محتوایی سپرد؟
سایت پونیشا تمام این امکانات را فراهم کرده است و طراحان و مترجمان زیادی دارد. روش کار نیز بسیار ساده است. تنها کافی است تا شما در پونیشا یک پروژه ایجاد کنید.
پونیشا پروژه شما را برای هزاران طراح یا مترجم در سایت ارسال می کند و آنها پیشنهادات قیمت و زمان انجام پروژه را برای شما می فرستند.
شما با آنها در ارتباط خواهید بود و از طریق پرداخت امن پونیشا بعد از انجام کار مبلغ را پرداخت می کنید: یعنی اول مبلغ را به سایت پرداخت می کنید و هر زمان کار را تحویل گرفتید و رضایت کامل از کار انجام شده داشتید به سایت اعلام می کنید تا مبلغ به طراح یا مترجم پرداخت شود.
اگر کار هم به هر دلیلی انجام نشد یا رضایت شما را برآورده نکرد سیستم حل اختلاف پونیشا به کمکتان می آید.

همین امروز با یک پروژه کوچک خودتان امتحان کنید تا ببینید چقدر راحت کارها را می توانید در پونیشا انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *